دریافت تندیس طلایی کیفیت در ششمین جشنواره تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور

شرکت تولیدی و صنعتی پاکشوما در ششمین جشنواره تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور که روز پنجشنبه مورخ 1395/10/09 با حضور ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و جمع عظیمی از تلاشگران عرصه کیفیت در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد موفق به دریافت تندیس طلایی کیفیت گردید.

همکاری پاکشوما با یکی از بزرگ‌ترین برندهای بین‌المللی

مدیر روابط عمومی گروه صنعتی پاکشوما از خرید ۱۵ میلیون دلار ماشین‌آلات جدید برای خط تولید این کارخانه خبر داد و گفت: مجموعه به زودی همکاری خود را با یکی از بزرگ‌ترین برندهای بین‌المللی لوازم‌خانگی آغاز می‌کند. به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمد میمندی مدیر روابط عمومی گروه صنعتی پاکشوما این سخنان را در جریان بازدید مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره و نمایندگان استانی گروه صنعتی پاکشوما از خط تولید محصولات این شرکت بیان کرد. وی با اشاره به وسعت ۱۰ هکتاری کارخانه در شهرک صنعتی محمودآباد قم گفت: ۷۵ هزار مترمربع به فضای تولیدی محصولات پاکشوما اختصاص یافته است. میمندی با اشاره به اینکه در این کارخانه بخش‌های تولیدی متعددی برای ساخت قطعات مختلف سبد محصولات پاکشوما در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند افزود: هر قسمت از این مجموعه می‌تواند به تنهایی کارخانه‌ای مجزا باشد اما پاکشوما همه آنها را زیر یک سقف قرار داده است. مدیر روابط عمومی گروه صنعتی پاکشوما…

افتتاح رسمی کارخانه پاکشوما توسط وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت

جناب آقای مهندس نعمت زاده، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت با حضور در محل کارخانه شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما واقع در شهرک صنعتی محمود آباد قم، به طور رسمی آن را افتتاح فرمودند. در این بازدید که در مورخ 6 ام شهریور ماه صورت گرفت، ضمن افتتاح رسمی کارخانه، از چند مدل از محصولات جدید گروه هولدینگ پاکشوما نیز رونمایی صورت پذیرفت.