در اخبار, نمایشگاه ها

امسال نیز در آذر ماه سال 1396 شاهد برپایی هفدهمین دوره این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بودیم. نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی بزرگترین اجتماع شرکت های داخلی و خارجی این صنعت در ایران و مهم ترین رویداد سال در زمینه لوازم خانگی می باشد.

گروه پاکشوما نیز همانند سالهای گذشته با حضوری بی نظیر و غرفه سازی متمایز با ساخت ماکت عظیم ماشین لباسشویی در این نمایشگاه شرکت نمود و در سالن 38 این نمایشگاه پذیرای بازدیدکنندگان و شبکه گسترده نمایندگان محترم فروش محصولات این مجموعه از سراسر کشور بود. در این عرصه و در پی این حضور با شکوه، از محصولات جدید(2018) این شرکت رونمایی گردید که وجه تمایز این محصول با سایر محصولات در آخرین تکنولوژی روز دنیا و زیبایی منحصر به فرد در طراحی آن می باشد.

در پایان گروه پاکشوما لازم و ضروری می داند از تمامی بازدیدکنندگان و شبکه نمایندگان محترم فروش خود که درهفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی حضور بهم رسانیدند و از غرفه این شرکت بازدید بعمل آوردند، کمال تشکر و قدردانی را داشته باشد و بتواند همچون گذشته با ارائه خدمات و محصولات گسترده رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

دیدگاه تان را بنویسید

در بین محصولات یا اخبار و مقالات جستجو کنید...

بازدید دکتر لاریجانی از کارخانه پاکشوما - ۱