تکامل پاکشوما در چشم انداز سال 2021 

در سالی که گذشت گروه - برند پاکشوما توانست در صنعت لوازم خانگی ایران نوآورترین و پیشروترین محصولات ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و به تازگی جاروبرقی و انواع یخچال فریزر و تهویه مطبوع خانگی را ‌به بازار عرضه کند. تمامی این روند به مدد و یاری راه اندازی مرکز تحقیق و توسعه گروه پاکشوما در خارج از ایران شهر شانگهای چین است که موتور نوآوری این گروه می باشد و عنوان پرفروش ترین مدل های لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی را به استناد تحقیقات بازار به خودش اختصاص داده است . همچنین در ماه های آتی چندین مدل جدید در هر گروه محصول که توسط این تیم طراحی شده اند ، عرضه خواهد شد. در هفته اخیر افتتاح جدیدترین و پیشرفته ترین خطوط رباتیک تولید انواع یخچال فریزر چهاردرب، دو‌قلو، ساید بای ساید را داشتیم که ماشین آلات آن توسط شرکت‌های کوکا آلمان و کومی ایتالیا تأمین شده است. ‏‎

در چند ماه دیگر از بزرگ‌ترین کارخانه تولیدی تهیه مطبوع خانگی (کولرگازی) با همکاری شرکت‌های مایدیا و آکس رونمایی خواهیم کرد. ما قصد داریم که بزرگ‌ترین تولیدکننده جاروبرقی در ایران باشیم و در حال طراحی صنعتی چندین مدل جدید هستیم. گروه پاکشوما توانست امسال اولین ماشین ظرفشویی ایرانی رو در تاریخ صنعت لوازم خانگی ایران طراحی و عرضه کند که در سرتاسر کشور تبلیغات محیطی و بیلبوردهای آن مشاهده شد.  به جز ارزش آفرینی در حوزه مهندسی و محصول، گروه پاکشوما از نظر شاخص نرخ خالص ترویج کنندگان وفاداری مشتریان یا همان NPS هاروارد که نشانگر این است که چقدر مشتریان محصولات ما را به دیگران معرفی و ترویج می‌کنند، مطابق با پیمایش هایی که از ۵۰،۰۰۰ مصرف کننده به شکل تلفنی انجام شد ؛ شاخص ما از عدد 0 تا 10 ، عدد 9.1 است که نشانگر وفاداری و اعتماد بسیار بالای مشتریان به برند پاکشوماست. برندهایی مثل الکترولوکس ، AEG ، ویرپول و حتی در خودروسازی ها مثل تویوتا نیز این شاخص هرساله اندازه گیری می شود.‏‎در تکمیل این موضوع باید گفت که گروه برند پاکشوما استراتژی سبد برند و چند برندی رو مانند برخی از کمپانی های بزرگ دنیا مثل ویرپول ، آرچلیک ، الکترولوکس که چندین برند رو در پرتفولیوی خودشان دارند ، همکاری تجاری خودش را با چند برند اروپایی و آسیایی پیش برده و همواره به دنبال همکاری بیشتر با تمامی برند های جهانی است.

در حال حاضر گروه برند پاکشوما شامل برندهای پاکشوما، مایدیا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده ی انواع لوازم خانگی سفید در جهان ، کندی ایتالیا به عنوان برند پیشرو در اینترنت اشیا و آکس که یکی از پنج شرکت برتر تولید کننده ی انواع تهویه مطبوع در دنیاست و از ابتدای سال جدید برند کنوود نیز به جمع برندهای گروه پاکشوما عرضه خواهد شد. ما در ارائه محصولات جدید و نوآوری پیشرو هستیم. در سازمان پاک سرویس پاسخگوی شما هستیم پس منتظر پیام های جدیدتر در مسیر تکاملی گروه برند پاکشوما باشید.